0322 457 70 75

KURUMSAL

Enpa Medikal hizmet verdiği medikal sektöründe yaptığı yatırımlar ve çalışanlarının gelişimine gösterdiği özenle bu sektörde bölgesel bir şirket konumundan global bir yapıya kavuşarak dünya pazarında bilinen markalar ile konusunda lider bir şirket haline gelmiştir.

Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Müşterileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı ilke edinmiştir . Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir

Enpa Medikal ürün ve hizmetleri ile sporcuya , spor hekimlerine, fizik tedavi hekimlerine, fizyoterapistlere, hastanelere, sağlıklı geleceğe katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden , rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir.

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde ‘ HERKES İÇİN KALİTE ‘ ilkesinden ödün vermeden , gelişmiş ürün yelpazesi ile kaliteli sağlık hizmetlerini tanıştırmada öncü olma özelliğimizi sürdürüyoruz.

enpa medikal